2017 Yılında Çıkması Beklenen Telefonlar

0
36
views

Büyük telefon markaları genellikle her yıl telefon modellerine bir yenisini eklerler. Yeni çıkan telefonların bir öncekilerden daha üstün özelliklere sahip olması beklenir. Şu an için piyasaya çıkacak telefon modelleriyle ilgili hemen her bilgi için sızıntı denebilir.

Apple’dan İphone 8 Beklentisi

2017’de şirketin 10.yıldönümü kutlanacak olması nedeniyle piyasaya süreceği İphone 8’in sürpriz teknolojilerle tasarlanacağı düşünülüyor. Yeni çıkacak olan telefonda güçlendirilmiş A11 çipinin kullanılacağı yayılan iddialar arasında. Bir diğer yeniliğin de ekran konusunda olacağı düşünülüyor. İphone ekran tasarımında OLED’e geçiş olacağı düşünülüyor.

Samsung’dan İki Yeni Model Atağı

Samsung’un 2017 yılında Galaxy S8’i çıkarmayı planladığı biliniyor. S8’de en dikkat çekici yeniliğin ekranda olacağı ve kavisli ekrana geçileceği duyumları var. Ayrıca telefonun arka kısmında küçük bir projeksiyon cihazı konumlandırılacağı da gelen haberler arasında. Samsung S8’den başka Galaxy X modelini de 2017 yılında çıkartmayı planlıyor. Note 7 modelinde yaşanan başarısızlığın bu şekilde unutulacağını düşünen Samsung’un katlanabilir telefon patentini aldığı biliniyor. Firmanın Galaxy X modelinde bu özelliği kullanması bekleniyor.

LG’den yılın İlk Telefonu

LG’nin G Flex 3 modelinin 2017 yılında çıkacak ilk yeni telefon olması bekleniyor. Alınan bilgilere göre telefonun Ocak ayı içinde duyurulacağı ve satışa çıkarılacağı söz konusu. G Flex 3’ün bükülebilen özellikte olacağı da iddialar arasında. LG’nin 2017 için çıkaracağı bir diğer telefon kamera konusunda zirveyi kaptırmayacağı söylenen G6 olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here