2018 Senesinin Uygun Android Telefonları

0
62
views

2018 yılında, android işlemci ile çalışan pek çok akıllı telefon piyasaya çıktı. Bazı modeller, açık ara fark atmakla beraber, fiyat aralığı da kalitesi ile doğru orantılı olmaktadır. Bu nedenle, telefon alırken, fiyat-kalite orantısını karşılaştırmalı ve kendini bütçeniz el verdiğince ödediğiniz tutara karşılık en kaliteli cihazı satın almaya bakmalısınız.

Samsung S9 ve Note 8

Şüphesiz ki, Samsung S6 serisi ile 2018’in en iyi android telefonlarını piyasaya sundu. Cihazlarda yer alan kavisli ekran teknolojisi, her dönem ekranları ile ön plana çıkan ve başka firmaların da ekranlarını üreten Samsung’un bir adım daha ileri gittiğinin kanıtı. Cihazlarda bulunan ve ekstra aksesuar istemeyen kalp ritmini ölçme özelliğinin yanı sıra, kablosuz şarj özelliği de kullanıcıları memnun etmiş durumda.

LG G6

Lolipop ’un son güncellemesini barındıran LG G6, yüksek çözünürlüklü kamerası, hızlı sistemi ve görselliği ile LG tarafından üretilen en iyi model olarak tanımlanabilir. Adeta serisine yeniden can veren firmanın LG 7’ü yakın zamanda piyasaya sürmesi bekleniyor. Ancak; kullanıcılar G4’lerinden vazgeçecek gibi durmuyor.

HTC One M9

Samsung’un yeni modelleri ile dahi rekabete girebilecek bu telefon, harika bir ses sistemine sahip. Sesin, yalnızca küçük bir telefondan çıktığına inanmak mümkün olmuyor. 20.7 MP çözünürlüğündeki kamerası ile benzersiz fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Ayrıca 3D fotoğraf çekebilme özelliği ile de kalpleri fethetmeyi başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here