AddmeFast.Com Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

0
58
views

AddmeFast.Com Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?
Sosyal medyanın kullanımını kolaylaştıran uygulamalar arasında yer alan AddmeFast.com, takipçi sayısını arttıran ve beğeni sayısında büyük farklar yaratan bir uygulama olarak adından söz ettirmektedir. Türkçe karşılığı olarak “hızlıca beni ekle” anlamı taşıyan bu uygulama, bir tür sosyal ağ dayanışma ve yardımlaşma hizmeti olarak bilinmektedir.

AddmeFast.Com Ne İşe Yarar?

AddmeFast.com uygulaması sayesinde facebook, instagram, twitter, youtube, google plus, vkontakte, myspace, askfm, pinterest, soundcloud ve benzeri daha onlarca uygulama içerisindeki reytinglerinizin artmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kendinize ait web sitelerinizin de takipçi sayısını arttırabileceğiniz bu uygulama sayesinde, beğeniler de artmakta ve paylaşım sayısı çoğalmaktadır.

AddmeFast.Com Nasıl Kullanılır?

AddmeFast.com uygulamasının kullanılabilmesi için Mozilla Firefox internet tarayıcısının yüklenmesi ve çalıştırılması gerekmektedir. Firefox imacros eklentisinin kurulmasının ardından AddmeFast butonu rar dosyasının içinden çıkartılır ve macros klasörü içerisine atılır.

Başarılı bir şekilde programın kurulmasının ardından üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Gerekli yönlendirmeler en doğru şekilde tamamlanarak üyelik oluşturulmasının ardından artık sosyal ağlarınızı en doğru şekilde yönetmek sizlerin elindedir.

Site tamamen puanlama sistemi üzerine kurulmuş bir site olarak bilinmektedir. Puanın artması paylaşımların daha çok beğeni almasını ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Paylaşım yapmak istediğiniz sayfanın linki kopyalanarak site içerisindeki bölüme yapıştırılır ve talep ettiğiniz durum (facebook beğenisi, instagram repostu, twitter favorisi gibi) seçilerek işlemin tamamlanması beklenir. Yapılan paylaşımların beğeni sayısının artması daha fazla paylaşım yapma imkânı tanıyacak, bu da popülaritenizin hızla artmasına neden olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here