Battlefield 5 Hakkında Dedikodular

0
42
views

FPS, savaş oyunu türünde Call of Duty gibi büyük bir markanın ardından çıkış yakalayan Battlefield son oyunu ile oyuncuların hafızasına kazınmayı başardı. Özellikle hikaye modu ve multiplayer modu ile ayrı ayrı yoğun ilgi gören son oyun farklı bir etki yarattı. Battlefield geçmişten bu yana dikkat çeken serilerden biri olsa bile son oyunu ile asıl büyük atılımını yapmıştır. Şimdi ise oyuncuların merakla beklediği konulardan birisi yeni oyun oldu. Yeni bir oyunun çıkış yapacağı dedikodularının ardından oyunun ismi netlik kazandı. Firma yeni oyunun üzerinde çalışıldığını doğruladı. 2018 yılında yeni bir oyun geleceği beklenirken yılın 4.çeyreğinde oyunun çıkış yapacağı tahmin ediliyor. Özellikle önümüzdeki E3 konferansında bu konuda net bilgilerin verileceği düşünülüyor. Ancak firmanın ne gibi bir strateji izleyeceği henüz net olarak belli değil. Fakat oyun ile ilgili bazı bilgilerin sızdırıldığı gözlemleniyor. Bu bilgiler ışığında kendinizi yeni oyuna hazırlayabilirsiniz.

Battlefield Hakkında Ortaya Çıkan Bilgiler

Tahminen E3 konferansında tanıtım fragmanının yayınlanması beklenen oyun ile ilgili kısmi bilgiler sızdırıldı. İlk olarak elde edilen bilgi son oyun ile aynı sistem gereksinimlerine sahip olacağı yönünde oldu. Yani son oyunu sisteminiz kaldırıyorsa yeni oyunu da rahatlıkla kaldıracaktır. Bu konuda endişe duymanıza gerek yoktur. Battlefield 5 oyununun sistemsel gereksinimin tahminen şu şekilde olacağı ifade ediliyor; 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10, AMD FX-6350, Core i5 6600K, 8GB RAM, AMD Radeon HD 7850 2GB ekran kartı, Nvidia GeForce GTX 660 2GB, Directx 11.0, 50GB disk alanı şeklindedir.

Battlefield 5 oyununun canlı yayın ile duyurusu yapılarak oyunculara bilgi verildi. Canlı yayını takip eden oyun severler uzun süren bir konuşma olmasından şikayet etse de konuşma sonunda oyun ile ilgili net bilgiler verilmesinden dolayı memnuniyet yaşadı. Battlefield 5 ismi ile çıkış yapacak olan yeni oyunun daha gerçekçi bir savaş atmosferine ve yeni özelliklere kavuşacağı ifade edildi. Oyunun tam olarak konusu belli değil ancak ikinci dünya savaşı ile alakalı olacağı iddia ediliyor. Konferans sürecine girildiği şu son günlerde oyun hakkında daha net bilgiler gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here