DJI Phantom 4 Pro

0
96
views

Bir drone markası olarak DJI Phontom  dünyanın en iyi markalarından biri olmuştur. Diğer markaları arkasında bırakarak yapmış olduğu ürünler ile dünyayı sallamıştır. Bu üründe diğer ürünlere göre daha gelişmiş özellikler ön planda tutulmuştur. Daha iyi bir kamere, daha uzun süre uçuş süresi, uzun pil ömrü ve akıllı uçuşu ile harikalar yaratan bir drone olmuştur.

          Kamera

20 MP kamerası ile dikkat çeken bu drone en güzel fotoğraf ve videoları çekmek için hazır görünüyor. Geniş kadrajı ile muazzam manzaraları kolaylıkla çekebilen inanılmaz bir üründür. Drone hareket halinde video ve fotoğraf çekerken kesinlikle görüntüde bir değişim yaşanmayacaktır. 4K video ile inanılmaz video deneyimi yaşamamız mümkündür.

          Çarpmaya Karşı Sensörler

Bu üründe çarpmaya karşı çok önlemler alınmıştır. Diğer dronelarda olamayan bu özellik yüzünden çarpma durumu ile karşı karşıya kalan dronelar kırılabiliyorlardı. Bunu önlemek amacıyla dört tarafına da yerleştirilen sensörler ile çarpma riski en aza indirilmiştir.

          Havada Kalma Süresi

Diğer dronelere karşı DJI Phantom otuz dakikaya kadar havada kalabiliyor. Diğer dronelar ise havada sadece yirmi beş dakika kalırken bunun otuz dakika boyunca havada kalması bizim için eğlenceli zamanların daha da uzun süreceğini göstermektedir.

Drone sevenlerin bu DJI Phantom 4 Pro ürününü almasını tercih edebilirim. Bir drone markası olan DJI Phantom oldukça ünlü bir marka. Yapmış olduğu kaliteli droneler ile dünyanın ilgisini üzerine çekmektedir. Herkesin beğenebileceği eşsiz bir üründür.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here