Dood The Puzzle Planet Oyun İncelemesi ve Özellikleri

0
40
views

Bulmaca oyunlarının giderek hayatımıza girdiği şu günlerde Dood The Puzzle Planet oyunu gerçekten başarılı bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekmektedir.

El becerisi isteyen ve son derece dikkat isteyen bir oyun olma özelliğini bünyesinde barındıran bu oyunda mavi lekeleri yok etmek için amansız bir mücadele vermeniz gerekmektedir. Özellikle stratejik olarak ilerleyen bölümlerde oldukça zor bulmacaların sizleri beklediğini ve bu oyunlarda oldukça zorlanacağınızı şimdiden belirtmek istiyoruz.

Ücretsiz bir oyun olma özelliğini taşıyan u oyun içerisinde mavi olarak kutucuklar içerisinde yer alan lekeleri kaybetmek için mücadele edeceksiniz. Özellikle basit olan oyunlar ile başlayacağınız bu oyunun ilerleyen bölümlerinde günlerce zaman harcayacak ve zorluklar ile mücadele etme şansını bulmuş olacaksınız. Seviye olarak 100’ün üzerinde bölüm yer alan bu oyunda arkadaşlarınız ile online olarak oynama şansını da bulacaksınız. Dood The Puzzle Planet oyunu içerisinde yer alan hamleleri gerçekleştirmek için zaman zaman oyunun sizlere sunduğu bonuslardan yardım almanız gerekecektir.

Ateşböceklerinin sizlere yardım edecek olması bölümler arasında daha kolay bir şekilde hareket etmenize yardımcı olacaktır.

Oyunun ana amaçları arasında daha az hamle ile mavi kutucukları kaybetmek ilk hedefiniz olmalıdır. Aksi durumda arkadaşlarınız ile girdiğiniz bu bulmaca oyununda oyunu kaybetme şansınız ortaya çıkacaktır. Bu yüzden hamle yapmadan önce mutlaka çok ince düşünmelisiniz.

Dood The Puzzle Planet Gereksinimleri

26 Haziran 2017 tarihinde son güncellemesi yapılan bu oyunun mevcut sürümü olarak 1.0.7 karşımıza çıkmaktadır. Android işletim sistemleri için oyunu yükleme sırasında lazım olacak sistem gereksinimleri arasında 2.3 yer almaktadır. Oyunda yer alan öğeleri satın almak için en az 1.99 TL en fazla ise 309.99 TL ödemek durumunda kalabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here