En büyük Ekranlı Android Tablet

0
90
views

En büyük Ekranlı Android Tablet

tabletTeknolojinin gelişmesiyle birlikte Android cihazlarda devrim niteliğinde gelişimler olmuştur. Bunlardan biride Tablet cihazların kullanıcıların daha rahat edebilmesi açısından büyük ekranların yapılandırılmasıdır. En büyük ekranlı android tablet kullanıcının kendisini bilgisayar karşısında hissetmesine dolayısıyla tabletlerin daha verimli kullanımına yol açmaktadır.

En Büyük Ekranlı Android Tablet cihazlara örnek verirsek Samsung Android cihazlarda adeta harikalar yaratıyor diyebiliriz. Bir tablet için oldukça büyük olan 18,4 inç’lik bir ekran kullanıcıları adeta büyülüyor. Kullanımı diğer ekran boyutlarına göre daha kolay olan bu tablet herkesin gözdesi halindedir. Bunun yanı sıra dev ekranlı bir başka tablet ise Nvidia Tegra 4 adlı tablettir.

Tamı tamına 20 ila 24 inç arasında olan bu tabletler kullanıcıları için oldukça memnuniyet oluşturmaktadır. Tabletlerde en dikkat edilen özelliklerden biri olan ekran boyutluğu kullanıcıların daha kullanışlı kullanım sunmakta olduğu şüphesizdir. Büyük ekranlı tabletler sayesinde tabletler bilgisayarların yerine tercih edilecek gibi görülmektedir. Çağın cihazları gün geçtikçe yenilenmesiyle cihazların fiyatlarıda artmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here