En Çok Yüklenen Android Oyunlar 2018

0
57
views

2018 için Android’in büyük bir atağa geçtiği yıl demek yanlış olmayacaktır. Hem İos hem de Android kullanıcılarının en çok yükledikleri oyunlardan biri olan Clash Royal, Clash of Clans karakterleri ile oynanabilen yeni bir oyundur. Karakterlerin görünümünde yapılan ufak değişiklikler ve farklı oynanış şekliyle Clash Royal savaş oyunlarının en sevimli örneklerinden bir tanesidir.

2018’da En Çok İndirilen 5 Android Oyunu Nelerdir?

2018 yılında en çok yüklenen Android oyunları arasında zirve, geleneği bozmayan Clash of Clans’ın olmuştur. Bilinen adıyla Clash, kendinize bir ordu oluşturup bir klana katılabileceğiniz ve yabancı oyuncular ile savaş yapabileceğiniz, yağmalar ile köyünüzü geliştirebileceğiniz ücretsiz bir savaş oyunudur.

İkinci sırada bu yılın en çok konuşulan olayı olan Pokémon Go bulunmaktadır. Pokemon Go’daki amaç, sokağa çıkıp Pokemon çizgi filminden aşina olunan karakterleri toplamaktır. Traffic Rider, Slither.io ve Subway Surfers en çok indirilen diğer oyunlar arasında yer almaktadır.

Android’de En Çok Tercih Edilen Spor Oyunları

Fifa Mobile Futbol, Dream League Soccer, NBA Live Mobile, 8 Ball Pool ve Kafa Topu en çok tercih edilen oyunlar arasındadır. Tüm bu oyunlar içinde en çok dikkat çeken oyun olan Kafa Topu Türkçedir ve oyunun yaratıcıları da Türklerdir. Her hafta düzenlenen turnuvalar sonucu birinci olan kişilere hediyeler verilmektedir. Oyun ücretsizdir fakat oyun içi alımlar mevcuttur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here