En Uygun Fiyatlı Aksiyon Kameraları

0
104
views

En Uygun Fiyatlı Aksiyon Kameraları

Aksiyon ve macare düşkünü birisiyseniz ve yaşadığınız aksiyon dolu anların kaydedilmesini istiyorsanız, uygun fiyatlı aksiyon kameralarının neler olduğunu merak ediyorsanız, bu yazımız tam sizin için yazıldı. Bu yazımızda en uygun fiyatlı aksiyon kameralarının neler olduğunu anlatacağız.

-NoPro Aksiyon Kamerası (sj4000)

80-100 dolar arası bir fiyatlar satılıyor. Çin yapımı bir bir cihazdır. Fiyatına göre çok üstün bir performansa sahiptir. Sakına Çin malı deyip geçmeyin, normalde 300-400 TL’ye satılan Aksiyon kameralarıyla aynı özelliklere sahiptir; hatta bazı açılardan daha kalitelidir.

Eğer, profesyonel değilseniz ve kendimi geliştirmeden yüksek ücretler ödemek istemiyorum, diyorsanız bu aksiyon kamerası tam size göre.

Ürünü satın almak isterseniz aliexpress ve banggood sitelerinden satın alabilirsiniz. Tamamen güvenilir alışveriş siteleridir.

-GoPro Hero

Genellikle 400-450 TL arası fiyatlarla satılır. 1080p ve 720p yüksek kalitede çekim yapabiliyor. Bir tuş ile kamerayı açabiliyor ve saniyede 5 kare çekim özelliğinden yararlanabiliyorsunuz. 40m su geçirmez housing özelliğine sahip. Ufak boyutu ve hafifliği sayesinde cebinizde bile taşıyabiliyorsunuz. Aktivitelerinizde size ek bir ağırlık yapmıyor hatta farkında bile olmuyorsunuz diyebiliriz.

Genel olarak baktığımız zaman fiyatının üstünde özelliklere ve kaliteye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Çin malı ürün almak istemiyorum, diyorsanız bu ürün tam size göre.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here