Fiat Egea 1.6 Multijet II DCT Lounge Plus Hakkında Bilgiler

0
31
views

Ünlü otomobil markalarından birisi olan Tofaş’ın Bursa’da kendisine ait olan fabrikasında üretimini gerçekleştirdiği Egea HB, otomatik şanzımanı ve dizel motoru ile dikkatleri üzerine çekiyor. Otomatik şanzımanın konforu, yakıt tüketim oranı ve ivmelenme yüzdesi ile Fiat Egea 1.6 Multijet II DCT Lounge Plus birçok otomobil uzmanından daha tam not almayı başarıyor.

Hızlı, Dinamik ve Canlı Bir Sürüş Keyfi

Fiat Egea 1.6 Multijet II DCT Lounge Plus’un en önemli özellikleri arasında çift kavramalı otomatik şanzımanı ile çok rahat ve hızlı vites geçişlerinin yapılabilmesi yer alıyor. Bu da aracı oldukça kolay hareket ettirilebilir bir hale getiriyor. Hızlanma ve esneklik testlerinde oldukça başarılı sonuçlar veren otomobil 100 kilometre başına harcadığı 5 litrelik benzin oranı ile yakıt konusunda da uzman olduğunu gözler önüne seriyor. Otomatik şanzımanın konforu dışında doğru anda yaptığı otomatik vites tercihleri sayesinde hem yakıt tüketimini hem de hızlanmayı çok daha verimli bir hale getiren Fiat Egea 1.6 Multijet II DCT Lounge Plus, bu özelliği ile 2017’nin en ideal araçları arasına girebilecek gibi gözüküyor.

Yorucu Olmayan Bir Sürüş Keyfi

Özellikle şehir içinde rahat ve keyifli bir kullanım deneyimi sunan Fiat Egea, City modu ile direksiyonun çok daha kolay şekilde hareket ettirilmesini sağlıyor. Bu özellik ile yüksek hızda dahi direksiyonu yönlendirme konusunda hiçbir sorun yaşanmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here