Akıllı saatiniz Gear S2 basit bir güncelleme ile Gear 3 olabilir!

1
48
views

 

akilli-saatlerSamsung tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Gear S2 akıllı saatler için yeni bir güncelleme geldi. Value Pack adı verilen bu güncellemeyle Gear S2 akıllı saatler Gear S3 modeline dönüşebiliyor.

Value Pack güncellemesi ile bir üst akıllı saatin özelliklerini taşıyacak olan Gear S2 modeli akıllı saat sahiplerini ne gibi yenilikler bekliyor?

İkinci Value Pack güncellemesini yüklenen Samsung Gear S2 modelleri artık daha fazla kişiselleşebilecek. Örnekse üst model olan Gear S3’te otomatik olarak gelen saat arayüzlerini Gear S2 modeline indirebilecekler. Bunun yanı sıra bir çok başka uygulama da Gear S2 akıllı saatlere indirilebilir olacak.

Sezgisel çerçeve işlevlerini de geliştiricek olan güncelleme ile gelen çağrıları yanıtlama ve reddetme ve alarmları sonlandırma gibi özelliklere uygun hale gelecek. Value Pack güncellemesiyle gelecek olan ‘el yazısı modu’ ile Gear S2 sahipleri akıllı saatlerinin ekranlarına mesaj yazabilecekler.

Sesli giriş seçeneğine de sahip olacak akıllı saatler artık sizin konuştuklarınızı yazılı metine çevirebilecek. Value Pack güncellemesi ardından Gar S2 modelleri ekranında çizimler de yapılabilecek.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinden akıllı saatlerin belki de en önemsenen özelliklerinden biri kullanıcıların spor ve sağlık aktivitelerini takip etmesi olarak biliniyor. Çünkü diğer akıllı cihazlarımız gibi söz konusu bu akıllı saatleri bedenimizden ayırmak zorunda değiliz. Bizleri her daim yakından takip eden Gear S2’nin S Health özelliği de daha işlevsel bir hal aldı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here