Google Haritalar Uygulaması Güncelleme Aldı

0
30
views

Milyarlarca insan tarafından kullanılan Google, gün içinde pek çok uygulaması ile tıklanma rekorları kırıyor. Android uygulamaları arasında en çok kullanılan harita da bu rekora dâhil.

Google android kullanıcıları için harita uygulamasını güncelledi. Son güncellemenin arkasından pek çok kullanıcının memnuniyeti de dikkat çekmekte. Hem daha kolay hem de hızlı olan Google Haritalar uygulaması birçok açıdan geliştirildi.

Google Haritalar Uygulaması ve Güncelleme

Google, harita uygulaması için yaptığı son değişikliklerle uygulamayı çok daha hızlı ve yeni özelliklerle buluşturdu. Görsel tasarımı baştan aşağı değişen Google Haritalar uygulaması, güncellemeyi yapan herkesin beğenisini topladı. Yenilenen tasarımla beraber bulunduğunuz konuma göre bazı alternatifler sunuyor. O an neredeyseniz size en yakın olan hastane, ATM, banka, benzin istasyonu gibi acil olabilecek merkezleri sıralıyor. Tercihinize bağlı olarak konumuz üzerinden hızlı bir şekilde en kısa yolu görmenizi sağlıyor.

Google Haritalar Uygulaması için Yeni Güncelleme Geldi

Android kullanıcılarının pek çoğu tarafından kullanılan Google Haritalar uygulaması, yapılan son güncelleme ile takdir kazandı. Bulunduğunuz son konum üzerinden trafik durumu, en yakın hastane ya da evinize bulunduğunuz uzaklık hakkında fikir edinebilirsiniz. Uygulama kısa yolları görebilme, kalabalık şehirlerde trafikten kurtulabilme açısından oldukça kolaylık sağlayacağa benziyor.

Android kullanıcıları için yayınlanan güncelleme, iOS kullanıcıları için ne zaman yayınlanacak net olarak bilinmiyor ancak en kısa zamanda yayınlanması bekleniyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here