Instagram Profili Düzenlenirken Nelere Dikkat Edilmelidir

0
41
views

instagram-takiplesmeInstagram Profili Düzenlenirken Nelere Dikkat Edilmelidir

İnstagram profili oluşturmak oldukça önemlidir. Instagram profili düzenlenirken nelere dikkat edilmelidir sorusunun yanıtını ise yazımızda yer almaktadır. İnstagram’da paylaştığınız fotoğrafların karakterini oluşturmaktadır. Mesela kare kadraj kullanmayı beğeniyorsanız, fotoğraflarınızın kadrajını belirli ölçülerde ayarlamanız gerekmektedir. Resim galerinizin bütünlük oluşturmasını bu şekilde sağlanabilir.

Instagram profili düzenlenirken nelere dikkat edilmelidir, sorusuna yanıtını en sade olacak şekilde sizlere aktarmaya çalışmaktayız. Öncelikle profil bilgilerinizi güncel olmasını sağlayarak arkadaşlarınızla daha fazla etkileşebilirsiniz ve aynı zamanda bilgilerinizi güncel olmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram hesabı açtınız ama profilinizi düzenleyemiyorsunuz. Şimdi instagram’da profilinizi nasıl düzenleyeceğinizi anlatalım. Telefon ya da tabletinizden instagrama giriş yapabilirsiniz.

Daha sonra ise aşağıdaki adımları izleyerek profilinizi kolaylıkla düzenleyebilir. Instagram’a giriş yapmalısınız. Sağ alt kısımda ki yere basarak kendi profilinize gelmelisiniz. Profili düzenle kısmına basarak açılan sayfada istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Bilgilerinizi değiştirdikten sonra kaydet kısmına basmayı unutmayınız. Kaydettikten sonra ise bilgileriniz değişecektir. İstediğiniz gibi profile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken anlattıklarımızı uygularsanız bir sıkıntı olmamaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here