İphone 7 Edge Ne Zaman Çıkacak İşte İlk Bilgiler

0
118
views

Dünyada sık tercih edilen mobil cihazların üreticisi Apple, yeni cep telefonu çalışması olan İphone7 Edge’nin, ilk görüntüleri internete sızdı. Samsung gibi kıvrımları olduğu düşünülen mobil cihazın, tasarımcılar tarafından özel çalışma ile belirlenen fiziki yapısı hakkında, tam olarak bir görüntü yok. Apple geleneksel olarak her yeni modelini, eylül ayında görücüye çıkartıyor. Ancak dedikodular rakip Samsung’un edge modelini temmuz ayı içerisinde kullanıcılarına tanıtacağını duyurması, Apple için yeni modeli daha erken tanıtma ihtiyacını doğurmuş gibi görünüyor.

Bu yıl bir değişiklik yapıp, yeni tasarımlarını Ağustos ayında tanıtmayı düşünen Apple, İphone 7 edge’nin tasarımı konusunda oldukça iddialı.

İnternetteki görüntülerin bir Türk tasarımcının hayali olması, gelecek olan yeni telefonun çok farklı olması anlamına gelmiyor. Yapılan bu tasarımın çok beğenilmesi ve İphone 5-6 modellerine benzer çizgiler ile kavisli yapısı, oldukça merak uyandırmış görünüyor. Sırf bu sebepten, Apple yeni modelini bu taraz bir yapıda üretebilir. Bu beğeni rekabetti kızıştıracağa benziyor.

Yeni modelin tanıtımının ardından, gözler piyasaya çıkış tarihine odaklanacak ve tüm İphone severlerin, en kısa sürede cihaza erişimi sağlanacaktır. Dünyanın iki teknoloji devi arasındaki bu rekabetin sayesinde, kullanıcılar yeni modellere artık beklentilerin çok önünde bir zamanda erişebilecek. Teknik ayrıntılarının henüz belli olmadığı, ancak tasarımı konusunda düşüncelerin yaygınlaştığı İPhone 7 edge, tasarımı kadar tekniği ile de çok konuşturacağa benziyor. İki farklı boyutta çıkması beklenen yeni cep telefonunun, Ağustos ayında tanıtımının yapılması büyük bir ihtimalle bekleniyor. Ancak piyasaya hangi tarihte gireceği henüz tam bir sır. 2015 yılını yeni modelin piyasaya sürülmesi ile tamamlayacak olan Apple, gelecek yılki cihaz üzerine tasarımlar için, şimdiden bazı kararlar almış durumda. Belki de kavisli yapıya sahip yeni İPhone, beklentilerin aksine gelecek yıl piyasaya girebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here