iPhone 8 için 1000 Doları Geçebilir Dedikodusu Yayıldı

0
38
views

Son günlerin en sık konuşulan telefonu olan iPhone 8, tasarımı ve teknolojisi dışında fiyatıyla da gündemi meşgul ediyor. Her geçen gün yeni bir dedikodu ile adından söz ettiren Apple tarafından, telefona 1000 dolar fiyat biçildiği söyleniyor.

Ortaya atılan iddialar doğrultusunda tüm tasarım ve yenilikleriyle 1000 dolar olması pek şaşırtıcı gelmese, birçok kişinin iPhone 8 hayali biraz ertelendi gibi.

iPhone 8, 1000 Dolar mı?

iPhone 8 hakkında hazırlanan raporlara göz atıldığında cihazın ABD satış fiyatının 1000 dolar olduğu dikkat çekiyor. Bu fiyatla,  iPhone 8, tüm üretilen telefonlar arasında en pahalı olma rekorunu kıracak.

Telefonun, iPhone’un 10.yıl dönümünde satışa sunulacağı söylense de net bilgiler elde edilemiyor. 10. Yılı nedeniyle telefon piyasasını yerinden oynatmayı düşünen iPhone, son teknoloji, tasarım ve fiyatla zirveye taşınacak gibi görünüyor.

iPhone 8 Kaç Para?

Piyasada yer alan en pahalı iPhone telefonunun 950 dolar olduğu göz önünde bulundurulursa iPhone 8, 1000 dolar gibi bir fiyatla oldukça uç noktada olacak.

Serinin son telefonu olan iPhone 7 Plus, henüz ucuzlamadan yerine iPhone 8’in gelmesi tüketicileri şaşırtabilir. Çerçevesiz ekran, fiziksel olmayan tuşlar, yüz tanıma fonksiyonu ve daha pek çok şaşırtıcı özelliği ile merakla beklenen iPhone 8, gerçekten bu fiyat etiketine sahip olacak mı bilinmiyor. Çok yakında, piyasada yer alacağı düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here