iphone için Jelly Splash Oyunu İncelemesi

0
40
views

Jelly Splash son zamanların en sevilen oyunlarından birisi haline geldi. Android için sunulmasının ardından İOS için de yayınlanması dört gözle beklenirken sonunda Apple kullanıcılarına oyunu oynama imkanı sunan uygulama App Store’de yerini aldı. Sürekli ilerleme dürtüsü ile elinizden düşüremeyeceğiniz oyun kolay oynanışı ile herkese hitap ediyor.

Oyunun Amacı

Oyundaki amacınız Jelly ismi verilen rengarenk jöleleri kullanarak en yüksek puanı elde etmek. Bunun için aynı renkte olan jöleleri parmağınızı kullanarak seçmek ve kurtarmak. Bunu yaparken hem düz hareketler hem çapraz hareketler kullanabiliyorsunuz. Geniş bir hareket alanı olması oyunun başarıyla ilerlemesinde etkili bir özellik. Jöleler kurtarıldıkça ilerleyen bölümlerde karşınıza çıkacak olan Süper Jelly’ler satır ya da sütunu toplu halde kaldırmaya imkan veriyor. Süper Jelly’ler ayrıca kombine edilerek büyük patlamalar da sağlanabiliyor.

Jelly Splash Özellikleri

Oyunun grafikleri sevimlilikleri ile çok dikkat çekici. Hoş görünmesi amaçlanarak tasarlanmış görseller, ses ve müzik öğeleriyle daha keyifli bir hale getirilmiş. Oyunda hedefinize ilerlerken birbirinden güzel ve hareketli görsellerle oyunun keyfini daha net çıkartabiliyorsunuz. Mobil cihazınızın yüksek donanıma sahipse takılma sorunu yaşamadan grafiklerin tadını çıkartabilirsiniz.

Oyun bonus olarak bölüm geçişlerinde altın kazanma imkanı sunuyor. Buna ilaveten para ödeyerek altın satın alma imkanınız da var. Oyunda çok zorlandığınız bölümlerde altınlar sayesinde ek Süper Jelly’ler alabiliyor ve aşamayı kolayca bitirebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here