İphone 6 ve 7 İçin Şarjlı Kılıf Önerileri

0
27
views

iphone-sarjli-kilifİphone cihazların en büyük sorunu olan şarj sorunu pek çok kullanıcının kâbusu haline gelmektedir. Özellikle internet kullanımı sırasında çok hızlı tükenen bataryalar kullanıcılar için büyük bir sorun teşkil etmektedir.  İphone 7 ile bu şarj sorununu kısmen de olsa çözen İphone ayrıca şarj özellikli kılıflar ile bu soruna çözüm bulmak için önemli bir adım atmıştır.  Şarjlı kılıf üretiminden sonra pek çok firma da İphone ile uyumlu şarj özellikli kılıflar üretmiştir.

Şarj özellikli kılıf almadan önce ilk olarak dikkat edilmesi gereken özellik İphone cihazınızı bozmayacak enerji akımı sağlayacak güvenilir yerlerden temin edilmiş bir ürün olmasıdır.

Ucuz Ürünlerle Cihazınıza Zarar Vermeyin

Piyasada çok sayıda İphone uyumlu şarj özellikli cihaz olduğu için fiyat konusunda da bir çeşitlilik mevcut. Ancak bu cihazlarda önemli olan pilinizin kalitesini etkileyecek akım düzeyleri olmaması gerekmektedir. Ayrıca bu kılıflarda sunulan renk alternatifleri ile cihazınızı keyfinize göre renklendirebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.  Bu kılıflar telefona takıldığında cihazın boyutunu biraz daha büyük bir hale getirmekte ve arka kısmındaki ışıklar ile kalan enerji düzeyine hâkim olmanızı sağlamaktadır.

Orijinal İphone ürünü 25 saat fazladan konuşma sağlayarak gün boyu rahatlıkla cihazınızı kablo sorunu ve şarj sorunu yaşamadan kullanmanıza imkân sağlamaktadır. Alınacak ürünlerde orijinal ürünün sağladığı avantajlar kıstas olarak kullanılarak karar verilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here