Counter-Strike 1.6 sürümü severler, müjde!

0
21
views

counter-strikeCounter-Strike’ın belki de en unutulmaz sürümü 1.6 sürümüdür diyebiliriz. Oyunun grafikleri, hikayeleri, haritaları o günden bu güne çok daha üst seviyelere ulaştı ancak her kullanıcı eskideki tadı aramaya devam etti.

ZooL adında bir mod yapımcısı ve anlaşıldığı kadarıyla nostalji sever Counter-Strike’ın bir fragmanını yayınladı. Yayınlanan bu fragmanda Counter-Strike’ın CS:GO’nun içine koyulduğu görülüyor

CS: Classic Offensive’in oluşturulmasının asıl amacı 200 yılların başına damga vuran CS 1.6 sürümünü yeniden kullanıcılarla buluşturmak. Dolayısıyla bu yeni mod biraz ilginç çalışıyor. Oyunun son orijinal sürümü olan CS:GO üzerine kurulduğunda oyunun tüm ayarları ve oynama biçimleri Counter-Strike 1.6 sürümü dönemine geri dönüyor. Akla gelen her ses efekti, silahların modelleri ve hareketlerin tümü tabiri caizse nostaljik bir hal alıyor.

Bu mod yükleme işlemiyle Counter-Strike 1.6 sürümünü CS:GO’nun üzerine eklemiş oluyoruz.

Bu modu geliştiren ZooL 25 Aralık tarihi itibariyle Conuer-Strike özellikle nostalji sevenler için yeniden gelecek. Ve oyunda Dust2, Italy, Mirage ve Inferno bölümleri oyunun içinde nostaljik versiyonlarıyla bulunacak.

Counter-Strike gibi hızla gelişen teknolojiye ayak uydurma konusunda son derece başarılı olan bazı oyun geliştiricileri zaman zaman nostalji sürümleri yahut nostalji mod eklemeleri yaparak oyuncularını tarih sahnesinde bir seyahate çıkarmayı tercih edebiliyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here