Konuşan Tom Altın Peşinde Oyun İncelemesi ve Özellikleri

0
63
views

Konuşan Tom’un özellikle son sürüm oyunu genç ve yaşlı demeden her yaştan insanın severek oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. Tom ve Angela isimli iki sevimli kedinin amansız bir hırsızın peşinden gittiğini ve çalınan altınları yakalamak için mücadele örneği verdiği oyunun merak ettiğiniz özelliklerini açıklamak istiyoruz.

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu

Oyun içerisinde yer alan hırsızı yakalamak için amansız bir mücadele örneği ortaya koyman gerekmektedir. Özellikle oyun içerisinde hayalini kurduğun evi tamamlamak için koşman gerekmekte ve peşinde olduğun altınları yakalamak zorundasın.

Oyun içerisinde farklı bölümlerde mücadele etmek için yeni mekanların kilidini açman gerekmektedir. Özellikle bölümler arasında yer alan gizli kestirmelere bularak ve buralarda yer alan alt geçit tünellerinden geçerek farklı oyun dünyaları arasında geçiş yapman gerekmektedir.

Oyunda bulunan kasaların yerlerini tespit ettikten sonra kasaların içerisinde bulunan hazineler senin yeni evleri kurmana yardımcı olacaktır.

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyununda yer alan karakterler

  • Tom
  • Angela
  • Ginger
  • Hank
  • Benn

Konuşan Tom Altın Peşinde Sistem gereksinimleri

6 Temmuz 2017 Tarihinde son güncellemesi yapılmıştır. 100 Milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan oyunu oynamak için gereken işletim sisteminin sürümü en az 4.1 ve üzerinde olmak zorundadır. Oyun içerisinde yer alan öğeleri satın almak için ödemeniz gereken minimum tutar 0.59 TL olurken maksim tutar ise 269.99 TL olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here