Lenovo YOGA Tab 3 Plus İncelemesi

0
39
views

Lenovo her sene yeni çıkaracağı modellere yeni özellikler katarak kullanıcılarına birçok avantaj sunmakta.         Uzun yıllardan beridir müşterilerine ne kaliteli tabletleri sunan Lenovo, her yeni ürününde kullanıcılarını daha da şaşırtmıştır. Bir çok rakip şirketin önüne geçmeyi başaran Lenovo yeni ürünüyle de, bir hayli dikkat çekmiş durumda.

Lenovo Yoga Tab 3 Plus görünüşe göre önüne bütün rakiplerini alt etmek hedefi koymuş durumda. Şık görünümü ve uzun pil ömrü gücüyle son derece gösterişli olan bu cihaz IFA 2016’da en gözde ürün olmuştur. Lenovo Yoga Tab 3 Plus Android 6.0 işletim sistemiyle çalışmakta olup, Snapdragon 652 tabanlı işlemci kullanmaktadır. Cihaz 3 GB RAM’e ve 32 GB depolama alanına sahiptir. Dolby Atmos Teknolojisini kullanan Lenovo Yoga Tab3 Plus’ın hoparlörü JBL tarafından üretilmiştir. Bu o demektir ki, ses bakımından Lenovo Yoga Tab 3 Plus, rakiplerini ezip geçmekte. Ayrıca cihaz microSD kart desteğine sahip.

Teknik özellikler bakımından cihaz IPS, LCD 10.1 inç 2K ekrana sahiptir. Boyutu 247 X 179 ve 644 gram ağırlığa sahiptir. İşlemcisi herkesin bildiği gibi, Qualcomm Snapdragon 652’dir. Arka kamerası 13 MP olup, ikincil kamerası 5MP’dir.  Cihazın işletim sistemi Anroid Marshmallow 6.0.1 ve bataryası 9300 mAh güce sahiptir.. Bu özelliklere sahip bir cihaz kullanım için son derece ideal görünmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here