Telefondan Müzik Dinleyebileceğiniz Platformlar

0
39
views

pandoraMobil hayatın oldukça geliştiği günümüzde telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Yolda, işte, evde, sporda kısacası akla gelebilecek her yerde pek çok kişinin elinde telefon ile çeşitli uygulamaları kullandıkları bir gerçektir. Bu uygulamalar içerisinde en popüler olanlarından birisi de telefondan müzik dinlenmesine fırsat verenlerdir. Son yıllarda özellikle Android işletim sistemli telefonlar için tasarlanan pek çok müzik yazılımı, telefon kullanıcılarının özgürce ve istedikleri her yerde müzik dinlemelerine imkan sağlamaktadır. Piyasada yer alan birçok müzik uygulaması içerisinde gerçekten başarılı olanlarına birkaç örnek verilebilir.

Pandora ile Ücretsiz Müzik Dinleme

Telefon uygulamaları içerisinde en popülerlerinden birisi olan Pandora sayesinde telefon kullanıcıları hiçbir şekilde ücret ödemeden diledikleri müzikleri dinleyebilme imkanına sahip olurlar. Uygulamanın kullanımı için kullanıcıların sevdikleri sanatçıyı ya da şarkıyı Pandora’ya söylemeleri yeterlidir. Uygulama kendisine sağlanan bilgiler doğrultusunda yapay zekası sayesinde kullanıcıların zevklerine uygun bir liste hazırlayarak otomatik olarak bu listeyi çalmaktadır.

TuneInRadio ile Radyo Dinleme Keyfi

TuneInRadio sayesinde dünya üzerinde yer alan bütün spor, müzik ve haber radyoları ücretsiz olarak dinlenebilir. Oldukça kaliteli bir ses desteği bulunan uygulamada yaklaşık olarak 7000 farklı radyo istasyonu mevcuttur.

Slacker Radio ile Dünyanın Her Yerinde Müzik

Slacker Radio ile hem Türk kullanıcılar hem de yabancılar dünyanın tüm ülkelerinde diledikleri an ücretsiz şekilde radyo kanallarına bağlanabilir ve kesintisiz dinleyebilirler. Programın ücretsiz versiyonunun tek kötü yanı; reklam içermesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here