Nokia 3310’un Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

0
88
views

Akıllı telefonların artmasıyla beraber insanların küçük eski telefonlara olan merakı oldukça artmıştır. Özellikle unutulmaz telefonlar olan Nokia 8800, Nokia 6230 ve Nokia 3310 telefon kullanıcılarının unutamadığı telefonlar. İkinci elçilerden bulabildiğimiz bu telefonların yeni sürümlerinin çıkmasından son derece umutsuz olan insanlar bu telefonları sevmekte ve bazılar da, halen kullanmakta.

Yayınlanan yeni habere göre Nokia 3310 yeniden satışa sunulacak. İnsanları oldukça heyecanlandıran bu haberin ardından satışa sunulacağı tarih ve fiyatta belli oldu. Mayıs ayında satışa çıkarılması beklenen bu model eski 3310’a oldukça benzemekte ve görenleri oldukça şaşırtmakta. Fiyat bakımından fazla pahalı olmasa da, sistem özelliklerine göre telefon fiyatı oldukça yüksek. Nokia 3310, 59 Euro fiyatla satışa sunulacak.

Skandinavya’da satışa sunulan telefon 99 Euro değerinde perakendecilerde satılmakta ve iddialara göre telefon 3G uyumlu.

Telefonun genel özelliklerine baktığımızda fazla şaşırtıcı bir özellik karşımıza çıkmamaktadır. Telefon son derece sade özellikler taşımaktadır. 2.4 inç ekrana sahip olan telefon 2MP kameraya sahiptir. Led flash desteğine sahip olan kamera eski model telefonlardaki gibi düşük MP sahip ve son derece amatör kameraya sahiptir. Telefon boyut bakımından eskisiyle neredeyse aynı boyutta. Boyut bakımından pek bir yenilik gözlemlenmemiştir. Micro SD card vasıtasıyla 32GB’a kadar depolama hafızasına sahip olan telefon, bluetooth özelliğine de sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here