Office 2016 Mac’ler için Yayınlandı

0
42
views

office2016Geçtiğimiz günlerde dev bilişim ve teknoloji şirketi Microsof, MAC için Office 2016 ücretsiz ön izleme sürümünü yayınladı. MAC uyumlu Office 2016’nın tam sürümü ise 2015 yılının ikinci çeyreğinde yayınlanacakmış. Yayınlanacak olan Office 2016 paketinin içerisinde Word, Powerpoint, Excel, Outlook ve OneNote gibi uygulamalar bulunuyor.

Birçok yönden geliştirilmiş olan Office 2016 paketinin içinde bulunan Word uygulamasında yeni görüntüleme, düzenleme ve paylaşım araçları da bulunuyor. Office 2016 paketinin diğer  önemli uygulaması Excel ise yeni bir arayüze ve çok farklı klavye kısayollarına sahip. Bu özellikleri sayesinde kullanıcıları çok daha kaliteli bir çalışma ortamı oluşturuyor.

Yeni geçiş seçeneklerine ve özelliklere sahip Office 2016 paketinde yer alan diğer bir önemli uygulama Outlook’da ise kategori liste özelliği, online arşiv desteği, takvimler  ve hava durumu gibi yeni özellikler bulunuyor. Yeni özellikleri sayesinde Outlook kullanıcılara çok farklı E-posta deneyimi yaşatıyor.

MAC uyumlu Office 2016 ücretsiz ön izleme sürümünü indirmek istiyorsanız;

http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=523849 bu linke tıklamanız yeterli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here