Pan- Pan Oyunu Hakkında Bilgiler

0
40
views

pan-pan-oyunuMight and Delight tarafından ilk olarak oyun dünyasında yayımlanan Pan-Pan oyunu, macera türündeki konusu ile geçtiğimiz aylarda ilk detaylar şekillenmeye başlamıştır.  Bilgisayar ve Mac cihazlarda oynanabilecek olan oyun, hikaye içerikli tasarımı ile dikkat çekmektedir. Oyunun macera türünde olmasında, oyuncuların bulmaca çözerek ve içerik toplayarak oyun içine dahil olmalarının etkili olduğunu söylemek mümkündür.

Pan- Pan Oyunu Ve Özellikleri

Geçtiğimiz Ağustos ayı içerisinde piyasaya çıkarılması beklenen oyun, sevimli karakterleri ve müzikleri ile ilk izlenimin oldukça olumlu olmasına neden oluyor. Ücretli macera oyunları arasında yer alan Pan- Pan Steam aracılığı ile 21 TL’ye satışa sunulmuştur. Düz mantıkta ilerleyen macera oyunu olmasına karşın, oyun içindeki bulmaca ve karmaşıklığın açığa kavuşması için epey yol kat etmenin kaçınılmaz olduğu bir oyundur.

Pan-Pan Nasıl Oynanır?

Ağustos ayından itibaren binlerce oyun severin ilgisini çekerek oynanmaya başlanmış olan Pan- Pan, genel olarak görüşlerin olumlu yönde olduğu bir oyundur. Kazanmanın büyük ölçüde oyuncuya verildiği oyunda, ne kadar bulmaca çözülürse o kadar kazanma olasılığı da artmaktadır. Sevimli bir çizgi filmi andıran içeriği ile oyun içinde yaş kaç olursa olsun eğlenmek ve keyifli zaman geçirmek mümkündür. Oyun çok kapsamlı sistem gereksinimi gerektirmeyen ve pek çok bilgisayarda rahatlıkla oynanabilecek özellikte bir oyundur. Spelcraft tarafından geliştirilen oyun kıza zamanda pek çok oyun severin favorileri arasında yer almayı başarmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here