Philips 65PUS8901 Ambilux 4K UHD TV İnceleme

0
113
views

Philips firmasının üretmiş olduğu binlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Televizyon pazarında da uzun bir geçmişe sahip markalar içerisinde yer alıyor. Firmanın yüksek çözünürlüklü televizyonlarının imal edilişi 2012’den bu yana TP Vision tarafından gerçekleştirilmektedir. Ancak bu değişimlere karşın, uzun senelerdir Philips televizyonlarda kullanılan Ambilight ortam aydınlatıcı teknolojisi varlığını korumayı bilmiştir.

Philips’in üretmiş olduğu ‘’ 65PUS8901 Ambilux 4K UHD TV ‘’ 65 inç boyutunda bir ekrana sahip olmaktadır. Bu ekranın etrafında ise ultra incelikte diyebileceğimiz çerçeveler sarmaktadır. Cihazın arka kısmında 4 tane HDMI girişi bulunmaktadır. Bunların yanında ise Scart ve Komponent girişleri de yer almaktadır.

Philips 65PUS8901 Ambilux 4K UHD TV içerisinde çok sayıda önceden yüklenmiş olan uygulamalar yer almaktadır. Bu uygulamalara örnek verecek olursak; youtube, netflix, dailymotion gibi programalrın yanı sıra televizyon kanalları da kendiliğinden yüklenmiş olarak hazır olarak satışa sunulmaktadır.

Philips 65PUS8901 Ambilux 4K UHD TV TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Görüntü kalitesi açısından müşterilerine oldukça güzel deneyimler yaşatmayı da başarmaktadır. Ekranda özellik olarak Pixell Pirecise ultra hd motorunun olması sayesinde görüntülerin kalite kazanması da sağlanmaktadır.

Şuan Philips’in üretmiş olduğu bu cihazı HDR kaynakları ile arasında uyum olmadığını söylemek zorundayım. Ama firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre HDR kaynaklarının güncellenmesinin yapılacağı da duyurulmuştur.

Bu cihaz sayesinde ister maçlarınızı izlerken isterse de filmlerinizi izlerken 4K kalitesinde oldukça harika deneyimler yaşamanız sağlanmaktadır. Bu televizyonunun fiyatının 18 bin tl civarlarında olması müşterilerin akıllarını karıştırsa da fiyat performans ölçümü yapıldığında rahatlıkla alınabilecek televizyonların başında olduğunu söyleyebilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here