Piyasadaki En İyi Akılsız Telefonlar

0
34
views

Akıllı cep telefonların yoğun olarak kullanıldığı günümüzde sizler için piyasada yer alan ve en iyi akılsız cep telefonlarının hangileri olduğu hakkında bilgiler sunmak istedik. Buna göre piyasada en iyi akılsız cep telefonları ve fiyat tarifeleri hakkında araştırmalar yaptıktan sonra, konu hakkında sizlere hemen bilgiler sunmaya karar verdik.

İşte Piyasada Yer Alan En İyi Akılsız Cep Telefonları;

Punkt’ın Mp 01 Modeli

Bu akılsız cep telefonu modeli ile arama yapabilir ve aramalara cevap verebilmektesiniz. Takvim uygulamasına da sahip olan Mp 01 modelinde ayrıca rehbere tam 3000 adet bireyi kaydedebilmektesiniz. Telefonu doğrudan USB ile bilgisayara bağlayabilir ve bilgisayardan rehbere birey kaydı yapabilmektesiniz.Şarjı 21 gün devam edebilen bu akılsız cep telefonu modeli satış fiyatı ise 229 sterlindir.

Doro Secure 580 Serisi

Doro Secure 580 serisinde ise, toplamda 4 adet hızlı arama tuşu yer almaktadır. Ayrıca bireylere nerede yer aldığınızı doğrudan gösteren yardım tuşuna da sahip olan akılsız cep telefon modeli yüksek ses seviyesine sahip olup, arama yapabilen aramaları gösteren ve arama saati uygulamasına sahip olan akılsız cep telefonu modelidir. Batarya ömrü 20 gün olan Doro Secure 580 serisi satış fiyatı ise 100 doları bulabilmektedir.

Piyasada satışa sunulan en iyi akılsız cep telefonu modelleri biraz yüksek fiyat tarifelerine sahip olmasının yanı sıra birçok kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here