Popüler Antivirüs Programları

0
39
views

Antivirüs programları bilgisayarların zararlı yazılımlardan ve casuslardan korunması amacıyla her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. Genellikle ücretsiz antivirüs programlarını tercih eden kullanıcılar için son derece faydalı ve amacına uygun hizmet veren programlar bulunmaktadır.

Bitdefender Antivirus Free Edition

Ara yüzü kolay ve oldukça kullanışlı olan Bitdefender Antivirüs programı zararlı yazılımları bulma ve sorunu ortadan kaldırma konusunda başarılı yazılımlardan biridir. Programın sessiz ve bilgisayarı olumsuz etkilememesi gibi özellikleri bilgisayar kullanıcıları arasında popüler olmasındaki en büyük etkenlerden biridir.

Avast Free- Anti Virüs

Anti virüs programlarının isimleri söz konusu olduğunda pek çoğumuzun aklına avast anti virüs programı gelir. Yıllardır pek çok kullanıcının bilgisayarını ücretsiz olarak korumaya devam eden avast, güncellenmiş en yeni hali ile hizmet vermeye devem etmektedir. Basit bir antivirüs programına ihtiyaç duyanların tüm beklentilerini karşılayacak nitelikte olan yazılım, ücretli sürümü ile de daha detaylı olan beklentileri karşılamaya yetecek kapsamdadır.

Hijackthis

Sourcefrge aracılığı ile PC’ye indirme olanağı bulunan HijackTHis antivirüs programı, bilgisayar sistemi için oluşturduğu kapsamlı raporlarla olası tehlikelerin önceden farkına varılabilmektedir. En ok profesyonel bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmış olan yazılım, mevcut zararlı unsurları kullanıcıların kendilerinin keşfetmesini sağlamaktadır.

İnternet ortamında güvenliği en üst düzeye getiren antivirüs programları mutlaka her kullanıcının bilgisayarına indirmesi gereken başlıca programlar arasındadır. Aksi halde çeşitli virüs ve zararlı yazılımlara maruz kalan bilgisayarların genel sistemi tehlike altında kalmaktadır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here