Powerbank Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

0
99
views

Powerbank Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akıllı telefonlarda kullanılan uygulama sayısı arttıkça telefon şarjları daha az dayanır oldu. Hal böyle olunca Powerbank yani taşınabilir şarj cihazı taşımak neredeyse telefon taşımak kadar zorunlu ve doğal bir hal aldı.

Powerbank Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle Powerbanklerin de şarj edilerek kullanıldığını unutmayın. Eğer tıpkı telefon şarj eder gibi powerbankinizi her gün şarj etmek istemiyorsanız yüksek mAH değerine sahip bir powerbank edinmeniz gerekmektedir. Bu kullandığını telefonun batarya gücüne göre telefonunuzu birden fazla kez şarj edecektir. Ancak powerbankin mAH değeri ne kadar artarsa kalınlığı ve uzunluğu yani kapladığı alan da o kadar artacaktır. Kadınlar belirli bir boyuta kadar olan powerbanklari çantalarında taşıyabilseler de erkekler için ceplerine sığacak büyüklükte olması bazen önemli bir tercih sebebi olabiliyor.

İhtiyacınıza göre powerbank çıkış sayıları da önemlidir. Bazı powerbankler tek çıkış kapasitesine sahipken bazıları ise iki çıkışlı olarak daha fazla fonksiyonellik sağlamaktadır. Bu da aynı anda iki kişinin tek powerbankten telefonunu şarj edebileceği anlamına gelmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here