Samsung A8 Hakkında Detaylı Bilgiler

0
20
views

Samsung A8 Hakkında Detaylı Bilgiler

samsung-a8Samsun’un yeni telefonları arasında yer alan Samsung A8, cep telefonu için ciddi tutarlar harcamak istemeyen ve daha orta özellikli telefonlarla ihtiyaçlarını giderebilecek olan kişiler için ideal bir model. Samsun’un garanti ve müşteri hizmeti desteğini alıyor olması sıkça tercih edilirliğinin en büyük nedeni.

Samsung Galaxy A8 Ekran Özellikleri

Son derece ince ve hafif telefon olmasının yanı sıra ekran genişliği, telefonu yalnızca telefon olarak kullanmayanlar için büyük bir avantaj. Ekranı 5,7 inç büyüklüğünde. Ayrıca HD ve amoled ekran özelliklerini de taşımakta.

Samsung Galaxy A8 Sistem Özellikleri

8 çekirdekli bir işlemciye sahip olan Samsung Galaxy A8 2 GB büyüklüğünde işlemci RAM’i bulundururken 32 GB boyutunda da depolama alanına sahiptir. Pek çok telefonda yer almakta olan NFC özelliği bu cihazda bulunmuyor. Ancak nostaljik bir özellik olan FM radyosu mevcut.

Samsung Galaxy A8 Kamera Özellikleri

Bu cihazın ön kamerası 5 MP arka kamerası ise; 16 MP çözünürlüğüne sahip. Ayrıca kamera çekimlerinizde de Full Hd görüntüler elde edebiliyorsunuz.

Samsung Galaxy A8 Şarj Tüketimi

Son zamanlarda çıkan Samsung modelleri arasında pil tüketimi en uzun süre dayanan cihazlardan bir tanesi Samsung A8. Yalnızca şarjının uzun süreli olarak dayanıyor olması dahi bir tercih sebebi olabilmekte.

Samsung Galaxy A8 Fiyatı

Cihazın fiyatı alacağınız yere değişmekle beraber 1500-1700 TL aralığındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here