Sizler için Önerebileceğimiz Yabancı Diziler

0
46
views

Yabancı dizi izlemekten keyif alıyorsanız; uzun süreli seyir listenizde ilk sıralarsa yerleştirebilirsiniz. Uzun soluklu yapımları izlemenin keyfini yine en iyi izleyenler bilir. Dizinin uzun süre yayında kalabilmiş olması; kaliteli bir yapım olduğunun göstergesi kabul edilebilir.

Game Of Thrones

Aksiyon, savaş, gerilim, tarihsel yapımları seviyorsanız; önerilebilecek en iyi dizinin Game of Thrones’tur. İçeriğinde erotik öğeler barındırıyor olsa da yapımın kalitesi, oyuncuların profesyonellikleri ile dizi çok keyifli bir hal alıyor. Dizi yedi krallığın, taht için savaşı olarak kısaca özetlenebilir. Taht oyunları olarak dilimize çevrilen dizinin ana teması ismiyle oldukça ilgili. Ancak sadece görselleri, kaliteli oyunculuklar, muhteşem mekan tasvirleri için bile izlenebilecek bir dizi olduğunu bilmelisiniz.

Supernatural

Olağanüstü varlıklar, sıra dışı olaylar, biraz korku, biraz gerilim severlerdenseniz; izleyebileceğiniz en iyi yapımlardan birisi Supernatural. İki erkek kardeşin, annelerini olağanüstü bir olayla kaybetmesinin ardından babalarının bu varlıkları avladığını öğrenmesi ve kendilerinin de yetişkin olduklarında avcı olmayı tercih etmesi üzerine kurulu olan dizi uzun soluklu bir yapım olmayı başarabilmiştir.

Breaking Bad

Vince Gilligan tarafından dizayn edilmiş olan ABD yapımı drama dizisi Breaking Bad’de, 50 yaşlarında kimya öğretmeni olan Walter White ailesinin geçimini sağlamak için araba yıkamada ek iş yapmaktadır. İleri derece akciğer kanseri olduğunu ve kısa bir ömrünün kaldığını öğrenince para bulabilmek için uyuşturucu satışı yapan bir arkadaşıyla uyuşturucu işine girecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here