Sony Xperia XA1 Ultra Akıllı Cep Telefonu

0
29
views

Sony Xperia XA1 Ultra öldukça büyük ekran özelliği ile büyük ekran sevenlerin ilgisini üzerine çekmektedir. Gayet şık bir tasarımı olan Sony’nin üretmiş olduğu bu akıllı cep telefonu piyasada oldukça tanınan ve beğenilen bir konuma geldi. Büyük ekran açısından XA1 ultra oyun sevenlerin tercih etmiş olduğu bir akıllı telefondur. Fakat buna rağmen kötü yanı ise bu akıllı telefonun tek elle kullanamamız. Fakat bunun içinde Sony firması bu akıllı cep telefonuna tek elle çalıştırma modu ile kullanma kolaylığı sağlamıştır.

Bu akıllı cep telefonun en güzel tarafı olan yüksek kalitede video ve fotoğraf çekebilmesidir. Ön ve arka tarafta bulunan yüksek çözünürlüklü kameraları ile artık daha güzel video ve fotoğraf çekebilmekteyiz. Ön kamerada bulunan flash özelliği ile hava karardıktan sonra bile istediğimiz şekilde selfie çekebiliriz. Bu telefonun hafızası 32 GB olması bizim rahat bir şekilde uygulama ve videolarımızı rahatlıkla saklayabileceğimiz anlamına gelmektedir. 4 GB RAM’e sahip olamsının avantajı ise bizm sosyal medya ve oyunlarda kasıntı ve donma yapmadan rahat bir şekilde kullanmamızı sağlamaktadır.

Sony’nin bu yapmış olduğu akllı telefon herkesin ilgisini çekmektedir. Zarif tasarıma sahip bu akıllı cep telefonunu almak isteyen kişilere gönül rahatlığı ile önerebileceğim uygun fiyatlı olması açısından tercih edilmektedir. Zaten Sony‘nin üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi apaçık ortadadır. Dünyaca tecih edilen markanın ürünü olmasıda bir bakıma garanti niteliği taşımaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here