Sony Xperia Z3

0
33
views

xperia-z3Sony tarafından türetilen Sony Xperia Z3 özellikleri sayesinde birçok telefon markasını geride bırakıyor. Özellikle suya dayanıklı olması sayesinde dikkat çeken telefon sayesinde denizin mavi derinlerine dalıp resim çekebilir, suyun altındaki güzellikleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Sony tarafından türetilen Sony Xperi Z3 incelemesi sonucunda kullanıcılar oldukça memnun kaldıklarını dile getirmektedir. Sony Xperia Z3 android kökenli bir telefondur. Tasarımı incedir.  Ve alüminyum çerçeveyle desteklenmiştir.

Oldukça zarif bir görüntüsü olan telefon kamera kalitesi olarak da rakiplerine taş çıkartıyor. Handycam ve Cyber-shot gibi kaliteli merceklerle kaliteyi kullanıcılarına sunmaktadır. Telefonunuzla fotoğrafçılığın zevkine varacaksınız.

Sony Xperi Z3 diğer özelliklerine bakmak gerekirse oyun oynarken de fark yaratmak isteyenler için kusursuz bir telefondur.  PS4 TM sistemi sayesinde DUALSHOCK®4 uzaktan kumandasıyla wifi olan her yerde rahatlıkla oyun zevkine varabilirsiniz. İki gün şarj süresiyle oldukça kullanışlıdır. SmartWear sayesinde özel günlerinizi unutmayacaksınız. 4G Teknolojisine sahip olan cihaz  2,5 GHz’a sahiptir. Cihaz tek tuşla yönetilebilmektedir. Müzik dinlenebilir.  NFC özelliğiyle hoparlör ve kablosuz kulaklı özellikle müzik severlere hitap etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here