Swarm Uygulamasına İşletme Nasıl Eklenir?

0
65
views

swarm-isletme-eklemeSon dönemin popüler yer bildirimi uygulamalarından birisi olan Swarm yediden yetmişe pek çok kişi tarafından büyük ilgi görmektedir. Swarm uygulaması kolay kullanımı ve eğlenceli alt yapısı ile birçok kullanıcının baş tacı uygulamalardan birisi haline gelmiştir. Bu uygulamaya dileyen her işletme kendi bilgilerini ve konumunu girerek kullanıcıların mekânlarını imlemesini sağlayabilir. Bunun için takip edilmesi gereken bazı yollar bulunur.

Swarm Uygulamasında İşletme Eklemenin Yolları Nasıldır?

Mekânlarını eklemek isteyen işletme sahipleri ya da bir mekânı beğenerek buranın Swarm’da yer alması gerektiğini düşünen diğer kullanıcılar Swarm uygulamasının arama bölümüne mekân adını yazarak öncelikle mekânın daha önceden açılıp açılmadığını kontrol etmelidirler. Eğer mekân daha önce açılmadıysa ve arama sonuçlarında çıkmıyorsa alt kısımda yer alan ”Bu Mekân Eklensin mi?” seçeneğine tıklamalıdırlar. Daha sonra açılan sayfada mekân ismini, kategorisini ve açık adresini girdikten sonra mekân ekleme butonuna basarak işlemlerini tamamlamalıdırlar.

Swarm Uygulamasında Eklenen İşletmeler Hemen Aktif Olur mu?

Belirtilen işlemlerin düzgün şekilde yapılması halinde uygulamaya girilen işletmeler işlem tamamlandığı anda görünür hale gelmektedir. Aktif hale gelen işletme yerini kullanıcılar da artık Swarm uygulamasının arama bölümüne yazarak rahatlıkla bulabilirler. İşletmeye giden kullanıcılar burada yer bildirimi yaparak işletmeyi ziyaret ettiklerini kendi arkadaşlarına ve çevrelerine gösterebilirler. İhtiyaç duyulması halinde fotoğraf simgesine tıklayan kullanıcılar mekândan fotoğraflar çekerek bunları da yine mekâna ekleyebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here