The Tomorrow Children İncelemesi

0
37
views

tomorrow-childrenQ- Games firması tarafından geliştirilen The Tomorrow Children oyunu, hayatta kalma ve strateji oyunu kategorisinde en son gözde oyunlardan biri niteliği kazanmıştır. Kısa bir süre önce çıkı tarihi açıklanan oyun o zamanda pek çok oyun severin ilgisini çekmeyi başarmış ve merakla çıkış tarihinin beklenmesine neden olmuştur. 6 Eylül tarihinde oyun tutkunları ile buluşan oyun, geniş kapsamlı senaryosu ile strateji sevenlerin oyun zevkine hitap eder niteliktedir. Oyunun içeriğinde yer alan yapılmış deney ve deney soncunda tüm insanlığın bilincini kaybetmesi, yapılan hayatta kalma savaşlarının temelini oluşturmaktadır.

The Tomorrow Children Nasıl Oynanır?

Oyun içindeki vahşi yaratıklara karşı savaşı konu alan oyunda hızlı ve atik olmak en gerekli özellikler arasındadır. Ayrıca oyun içindeyken diğer oyun arkadaşları ile çevrimiçi ortak noktada buluşmak oyunu daha hale getirmektedir. Ardı arkası kesilmeyen görevler sayesinde sıkıcı tarafı bulunmayan oyun görsel zenginliği ile de oyun keyfini daha da katlamaktadır.

Kaybolan insan bilincini tekrar kazanmak için yapılan savaşın yanı sıra, yeniden bir şehir inşa etme görevi olan oyuncuları sürekli engelleyen yaratıklara karşı engelleri aşmak The Tomorrow Children oyununun oldukça keyifli olmasına neden olmaktadır. Oyuna ilk başlandığında tek başına oynana bir oyun gibi gelse de, aynı yerdeki diğer oyuncularla bir araya gelmek, oyunun aynı zamanda sosyal içeriğini ortaya koymaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here