Titanfall Frontline Tepkiler Nedeniyle İptal Edildi

0
63
views

Çok sevilen oyun serisi Titanfall, mobil kartlar için tasarladığı oyunu daha piyasaya çıkmadan iptal edildi. Geliştirici tarafından iptal edildiği açıklanan oyunun iptalinde oyuncuların bildirimleri ciddi bir etken oldu. Tam sürümü olmayacak oyunun beta sürümü de kaldırılacak.

Titanfall Tam Sürüm Asla Olmayacak

Respawn Entertainment, ismini Call of Duty ve Titanfall serileriyle duyurmayı başaran bir geliştirici. Titanfall ve Titanfall 2 ile ciddi bir başarı yakalayan firma, kısa sürede oyun dünyasında gözde olmayı başarabilmişti. Geliştirici serinin mobil kart için olan versiyonunun 14 Ocak 2017 tarihi itibarıyla iptal edildiğini resmi olarak açıkladı. Beta uygulaması yayınlanan oyunun bu versiyonlarını kullanan oyuncular geri bildirim yaparak firmaya bilgi verdi. Firma aldığı tepkiler sonucunda oyunun tam sürümünün asla çıkmayacağı konusunda açıklamasını yaptı.

Beta Sürüm Hala Kullanımda

Titanfall Frontline’ın beta sürümü yayınlanır yayınlanmaz deneyimlerini paylaşmaya başlayan kullanıcılar firmanın kararında doğrudan etkili olup tam sürümün iptal edilmesine neden oldu. Beta sürümü hala kullanılan oyunun sunucularının tamamen kapatılacağı tarih de firma tarafından açıklandı. Beta sürüm 20 Ocak 2017 tarihinde tamamen ortadan kalkacak ve Titanfall Frontline beta sürüme dair hiç bir iz kalmayacak.

Açıklamalara göre firmanın oyunu birlikte geliştirdiği Nexon, hazırlanan kısımları yayımlayabilecek. Tam sürüm olamasa da sadece hazır olan kısımların yayınlanacak olmasında amaç oyun severlerin gönlünü az da olsa alabilmek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here