Vainglory Oyun İncelemesi ve Özellikleri

0
42
views

Strateji oyunları kategorisinde karşımıza çıkan Vainglory oyunu 2017 yılının en yeni oyunları listesinde üst sıralarda yer alan bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

Birden fazla oyuncu ile oynanan ve online olarak kullanıcıların en çok tercih ettiği strateji oyunları arasında yer alan Vainglory’nin özellikle başarılı efektleri ve görselliği kullanıcıların bu oyuna olan ilgisinin artmasına neden olmaktadır.

Farklı oyun modlarını kullanıcılarına sunarak burada yer alan diğer oyuncular ile amansız bir mücadele içine girme fırsatını yakalamış olacaksınız. Devamlı olarak güncellenen oyun içerisinde yer alan 30 farklı karakterden kendinize en uygun olan karakteri seçerek oyun içerisinde yer alan düşmanınız Vain kristalini yok etme mücadelesini vermiş olacaksınız.

Vainglory Oyun özellikleri

Oyun içerisinde yer alan sıralama ile  mücadele ettiğiniz düşmanlarınızın sizin aynı seviyelerde olması kolay lokma olmayacağınızın en büyük göstergesi olarak dikkat çekmektedir. Oyun içerisinde yer alan 30’dan fazla kahraman ile sizlerde rakiplerinizin gözünde büyük bir düşman olabilirsiniz. Seçtiğiniz kahramanınıza uygun olan özelliklere hakim olarak orman içerisinde kendi hakimiyet bölgenizi kurma fırsatınız bulunmaktadır.

Oyun içerisinde yer alan diğer rakipleriniz ile bir takım kurarak oyunda daha üst seviyeler çıkma şansını yakalamış olursunuz. Özellikle seçtiğiniz arkadaşlarınızın güçlü olmasına dikkat etmeniz son derece önemlidir.

Oyun içerisinde yer alan sandıkları toplayarak ileri seviyelerde alacağınız envanterler için kendinize imkan yaratma şansını bu oyunda bulmuş olacaksınız. Oyun içerisinde saklı olan gizemli kapıları açarak ve o kapıları açan anahtarları bularak üst seviyelere çıkma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Vainglory oyununa gelen son güncellemeler

Oyun içerisinde sonradan dahil olan kahramanın adı GRACE olarak dikkat çekmektedir. Düşmanlarınıza karşı yeni bir kahraman edinerek onları bertaraf etmenin kolaylıklarını oyun içerisinde bulma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte oyun içerisinde yer alan yaz bonuslarını toplama şansını yakalama fırsatını bulacaksınız.  4 farklı yeni görünüm geldiği bu oyun içerisinde Efsanevi, Destansı,Nadir ve Ölümsüz olma özellikleri bulunmaktadır.

Vainglory Güncelleme bilgileri

10 Temmuz 2017 tarihinde son güncellemesi yapılan bu oyun içerisinde mevcut sürüm olarak 2.6.1 sürümü karşımıza çıkmaktadır. İşletim sistemi olarak Android’de 4.1 üzerinde yer alan telefonların desteklediği Vainglory oyununun uygulama içerisinde 2.99 TL ile 209.99 TL arasında öğe satın alma fiyatları bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here