Vestel Android 4K55UA8890 Ve 4k ultra İnce 55UB9690 İncelemesi

0
35
views

4k-ultra-sistemlerGelişen teknolojisini birbirinden üstün özellikle televizyonlar için kullanan Vstel, tasarımları ve donanımı ile pek çok kişinin beğeneceği nitelikteki TV modelleri ile dikkat çekmektedir. Vestel markasının kendine ait patenti ile geliştirdiği HD görüntü kalitesine sahip Vestel Android 4K55UA8890 modeli, üst düzey görüntü kalitesi ile televizyon izlemeyi daha keyifli hale getirecektir. 55 inçli ekran boyutunun yanı sıra 4K dâhili uydu alıcısı özelliği televizyonun öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

4kultra İnce 55UB9690 İncelemesi

Ultra ince tasarımı ve üst düzey full HD görüntü kalitesi ile televizyon keyfini artıran 4KUltra ince 55UB9690, Akıllı rehber, internet tarayıcısı, akıllı tavsiye ve Smart Center gibi özellikleri ile kullanımı keyifli ve pratik bir televizyon olma özelliğine sahiptir. 4K dahili uydu alıcısı özelliği ve enerji tüketimi konusunda A Class olması, benzer özellikteki televizyonlardan daha kullanışlı ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Gelişmiş donanımı ile televizyon ekranını dev bir bilgisayar ekranına dönüştürmek mümkündür. Pc girişi bulunan 4KUltra ince 55UB9690 Vestel, aynı zamanda Dahili Wi-Fi özelliği ile internete bağlanmayı mümkün kılmaktadır. 4 çekirdekli işlemcisi hız ve performansın üst düzeyde olmasına neden olmaktadır. Dahili 4K uydu alıcısı özelliği ile harici uydu alıcısına gerek bırakmayan Vestel teknolojisi, televizyonun 4K görüntü kalitesinde izlenmesine olanak sağlamıştır. Vestel Smart Center özelliği ise, Vestel televizyonları için geliştirilmiş mobil uygulamadır ve resim ve müziklerin kolaylıkla televizyon ortamına aktarılmasını sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here