Videolarınızı YouTube için Nasıl Düzenlemelisiniz?

0
60
views

youtube-video-duzenlemeMilyonlarca abonesi bulunan YouTube videolarını platforma koymak ya da izlettirmek adına yapılan işlemler için ekstra bir ihtiyaç duyulmuyor. Popüler videolar ise sadece videoların nasıl düzenlemesi konusunda uygun işlemleri yapıyor. Videolarının izlenmesini isteyen ve aboneliklerini arttırmak isteyen kullanıcıların ise mutlaka YouTube için videoların nasıl düzenlenmesi gerektiğini bilmesi gerekiyor. Sizlerde YouTube’de video üreten tarafındaysanız bu iş için gerekli işlemleri yapmalısınız.

Kamera Seçimi Her Zaman Önemli

Diğer videolar arasından kendinizi göstermek ve izlenme sayısını arttırmak adına sunulan video kalitesi oldukça önemlidir. Bu yüzden de kalitesini her zaman gösteren kameraları kullanmak gerekir. Günümüzde çoğu cep telefonunun kamerası oldukça iyi durumda. Ancak çoğu kameranın gece çekiminde kalitesi düştüğü için video kameraların yerini tutmuyor. Hem görüntü kalitesi hem de ses için mikrofonunun kaliteli olması sizi diğer kullanıcılardan üstün yapacaktır.

Video Düzenleme İle Fark Yaratın

Videolarınızı çektikten sonra kendiniz için kolay ve basit olan profesyonel yazılımlar ile görüntüleri düzenleyebilirsiniz. Düzenleme işlemi için önerilen yazılım ise Windows Movie Maker olarak gösteriliyor. Düzenleme aşamasında bit hızı, dosya çıkış formatı önemlidir. Bu işlemlerde her zaman kalite ön planda tutulursa videonuzda kendini gösterecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here