Vodafone Smart 4 Power Nasıl Bir Telefondur

0
102
views

Vodafone’ un sunduğu 4G özellikli ilk yerli telefon ünvanı olan Vodafone Smart 4 Power özellikleri diğer yerli telefonlara oranla daha yüksek bir performans sergiliyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan bu akıllı telefonun özellikleri saymakla bitmiyor. Vodafone Smart 4 Power inceleme fırsatı yakalamışken sizlerle de bunu paylaşmak istedik.

Daha önce dünyada farklı ülkeler de piyasaya sunulan cihaz 5 inç ekranı, Android 4.4.2 işletim sistemi ve 5 megapiksel ön ve arka kamera özelliği ile yerli akıllı telefonlar arasında birinci sıraya geçecek gibi görülüyor. 162 gram ağırlığında ki Vodafone Smart 4 Power ayrıca harici 32 GB belleğe kadar artırılabilir özelliğiyle gayet kullanışlı bir akıllı telefon.

Wi-fi ile tüm online işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir sosyal medya, e-mail kontrol, navigasyon ve 4G özelliklerini kullanıp Google Play’ den istediğiniz uygulamayı indirebiliyorsunuz.
4G özellikli ilk yerli akıllı telefon olan bu telefonda ayrıca Vodafone’ a ait tüm uygulamaları rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Ekran büyüklüğü ve pil ömrü akıllı telefonlara oranla daha kullanışlı ve uzun ömürlü.
Vodafone’ a özel bu akıllı telefonu deneyebilir ve memnun kalabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here