Zenfone 4 Telefonlar 6 Yeni Modeller Tanıtıldı

0
87
views

Akıllı telefon piyasasına kısa bir süre önce adım atmış ve ürettiği telefonlarla adından söz ettirmiş olan ASUS, güncel olarak bir üst seviye telefon üretimini devam ettirmektedir. ASUS Zenfone 4 adı ile birlikte 6 yeni telefon modelinin tanıtımı yapıldıktan sonra satışa sunuldu.

Bu telefonların hangileri olduğunuz merak edenler için; Zenfone 4, Zenfone 4 Pro, Zenfone 4 Selfie, Zenfone 4 Selfie Pro, Zenfone 4 Max ve Zenfone 4 Max Pro modelleri ASUS Zenfone 4 ailesinin yeni modelleri olduğunu söyleyelim.

Bu telefonların hepsi ayrı ayrı özelliklere sahip olsalar da hepsinde var olan birleşik tasarım, ön kameranın 120 derece geniş açı ile desteklenmesi ve ön tarafta yer alan parmak izi sensörü ortak olan özelliklerdir.

Önceden bilgisayar teknolojileri ile önemli ölçüde başarıya ulaşmış ve oldukça kaliteli üretimler yapmış olan ASUS’un bir tanıtımda 6 adet yepyeni telefon modelleri ile takipçilerinin karşısına çıkması ASUS takipçilerini bir hayli gururlandırmış olacaktır.

Çıkış tarihi ve ASUS zenfon 4 fiyatları belli iken, Türkiye’deki ASUS takipçilerini de büyük bir heyecan sardı. Öncelikle Türkiye’de satışa sunulması beklenen ASUS Zenfone 4 Modelleri arasında ASUS ZenFone 4 Pro olacağı ön görülüyor. Kullanıcıların sahip olacakları bu telefonun ne derecede kendini beğendireceği ise kullanıcı deneyimlerinden sonra ortaya çıkacağından biraz zaman alacak gibi duruyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here